Webové stránky na míru

✓ Mladí ochránci přírody Pramínek, HPV 2024

Škola a třída: Tým je plně registrován, Horní Lomná č.p. 128, 739 91

Učitel třídy: Hana Drozdová

Oddíl vznikl v roce 2016 při MOP v Praze a Národním registru pramenů a studánek v Praze. 8 let se věnujeme hledání a mapování studánek v celém regionu Jablunkovska (16 obcí). Jsme spolupodílníky studánkové mapy ČR s počtem míst 452. Věnujeme se výchovným programům pro mateřské školky, základní školy, dětské domovy a širokou veřejnost. Účastníme se po celý rok čištění přírody v akcích Čistíme Beskydy, Poděkuj horám, Den země, Čistíme svět, Minuta pro zemi, Studánkové šlápoty. Jsme 8 let zapojeni do projektu "ZACHRAŇME STUDÁNKY" záchrana, zadržování pramenů vod a historická paměť krajiny. Ej od Horní Lomné vítr věje, studánkový oddíl se do přírody žene. Dneska deštivo, zítra mlha, nás to neodradí, my jsme parta dobrá.

Fotka Týmu

Celkové skóre

1

Max. počet za teoretickou část je 65 bodů (40 bodů za teoretické úkoly a 25 bodů plus). Body nad tuto hranici budou brány jako rozhodovací váha při možném shodném skóre ve finálním součtu bodů. O vítězství potom rozhodne, který tým byl snaživější. Nad 65 bodů se body již veřejně nepřičítají.

Novinka v bodování! Nad základní rámec bodování budou, po skončení teoretické části, deseti nejpilnějším týmům uděleny bonusové body za teorii. V grafu budou uvedeny jako splněný úkol č. 5.

Shrnutí

Povinné úkoly

Úkol Splněno
Souhlas se zpracováním osobních údajů
ano
BOD PLUS za týmovou fotografii dle podmínek soutěže
ano

Nominace

Když se vám v jakémkoli políčku rozsvítí barevná kapka, dostali jste se do nominace na tuto cenu. Vítěze v dané kategorii vyhlásíme až na samotném konci soutěže.

VodoEINSTEIN

VodoEINSTEIN

VodoART

VodoART

VodoSTAR

VodoSTAR

eVODA

eVODA

Shrnutí