Webové stránky na míru

Reakce učitelů

Kapka

Dobrý den, paní Vanková,

chtěla bych Vám ještě jednou moc, moc poděkovat za sebe i tým ŽELVIČEK za celou úžasnou soutěž a průběh nádherné páteční akce. My jsme nešli vyhrávat a bojovat o stupně vítězů, ale chtěli jsme si to užít a odměnit děti za jejich práci. A ta nečekaná cena za kategorii VodoSTAR byla obrovským překvapením, potěšením a třešničkou na dortu. Byla jsem dojatá a zároveň nesmírně šťastná stejně jako děti.

Mrzelo nás jen, že jsme museli ke konci odejít dříve, protože jedna holčička odjížděla na mistrovství ČR v tancích, proto jsme museli hrad opustit dříve než ostatní, ale i tak to byl pro nás všechny den s velkým D, na který jen tak nezapomeneme. A to díky Vám.

Přejeme Vám ještě spoustu takových úspěšných ročníků a teď už jen zasloužený odpočinech.

S pozdravem
Mgr. Renáta Krausová,
ZŠ Ostrava-Dubina, Fr. Formana,
Tým Želvičky HPV 2022

 

 

Dobrý den, paní inženýrko,

za Plavčíky moc DĚKUJI!  

Ta soutěž je bombasticky připravená a vymyšlená, dává prostor ke kreativitě a inspiruje.  

Plavčíci touto soutěží  plují na obrovské vlně nadšení!  Ve třídě se nemluví o ničem jiném. Všechny nástěnky a magnetické tabule na palubě naší třídy se plní fotografiemi z průběhu plnění úkolů i VODO aktivit a děti si u nich ve skupině i individuálně prohlížejí vše, co jsme dosud společně zvládli. 

Za všechny své Plavčíky moc děkuji Vám i všem organizátorům.

Jana Kadlčíková,
ZŠ Ostrava, Zelená,
Tým Plavčíci HPV 2022

 

Jsem učitelkou na ZŠ Gen. Píky 13A, Ostrava/ tým Vodní maniaci 5.C/ a již několikrát jsem se zúčastnila Vaší soutěže:,, Hledej pramen vody“.

Soutěž je skvěle vymyšlená. Všichni, co se do ní zapojí, úplně pohltí. Pravdou je, že děti i učitelé této soutěži věnovali mnoho svého volného času. Tento čas je však vhodně využitý pro své výsledné a obohacující zkušenosti.

Letos jsem se setkala i s rodinami žáků, kteří na základě Vaší nové ,,Vodoknihy“, jezdili na různé akce / výlety k řece, návštěva vodáren/, tvořili videa, pokusy, vyráběli obrazy, pomůcky do výuky s tématem voda, myšlenkové mapy a tak trávili více času spolu a ještě se dobře bavili.

Za toto všechno patří velký dík nejen rodičům mých žáků, ale i paní Vankové, která všechno měla na starosti. Byla s jednotlivými týmy v neustálém kontaktu, vedla nás, radila nám, povzbuzovala nás, motivovala nás, podporovala v naších aktivitách a taky s námi celý průběh soutěže prožívala. Nedovedu si ani představit kolik sil a práce s touto soutěží měla. Projít všechny práce, ohodnotit a obodovat je a v neposlední řadě i vkládat práce na web soutěže.

Paní Vankové patří velký dík a poklona za odvedenou práci a trpělivost s námi všemi.

Vyvrcholením bylo jako každý rok hradní finále. Vše bylo skvěle zorganizované, všichni organizátoři všechny týmy podporovali, nešetřili chválou, rozdávali úsměvy a dobrou náladu a to všichni v této době potřebujeme. Toto finále jsme si užili a zažili jsme společně plno radosti i zábavy.

Moc nás mrzí, že už je tento ročník za námi a budeme se těšit na další následující ročníky.

Ještě jednou všem děkuji za sebe a všechny své žáky.

S pozdravem
Mgr. Dana Ganišinová,
ZŠ Ostrava, Gen. Píky,
Tým Vodních maniaků HPV 2022

p. učitelka Ganišová