Webové stránky na míru

✓ Piraně, HPV 2024

Škola a třída: Tým je plně registrován, ZŠ Hello s.r.o., 5. třída

Učitel třídy: Mgr. Kristina Honzková

Jsme úžasný kolektiv kamarádů, které se chtějí neustále něco nového dozvídat, učit se, zkoumat nové věci. Jsme týmoví hráči, jako třída jsme sehraní, spolupracujeme a navzájem si pomáháme. V oblibě máme především angličtinu, matematiku, ale zajímá nás i anglický jazyk a přírodověda. Rádi si odpočineme v předmětech, ve kterých se věnujeme kreativním činnostem. Volný čas o přestávkách trávíme společně, posloucháme hudbu, tančíme, hrajeme hry.

Fotka Týmu

Celkové skóre

1

Max. počet za teoretickou část je 65 bodů (40 bodů za teoretické úkoly a 25 bodů plus). Body nad tuto hranici budou brány jako rozhodovací váha při možném shodném skóre ve finálním součtu bodů. O vítězství potom rozhodne, který tým byl snaživější. Nad 65 bodů se body již veřejně nepřičítají.

Novinka v bodování! Nad základní rámec bodování budou, po skončení teoretické části, deseti nejpilnějším týmům uděleny bonusové body za teorii. V grafu budou uvedeny jako splněný úkol č. 5.

Shrnutí

Povinné úkoly

Úkol Splněno
Souhlas se zpracováním osobních údajů
ano
BOD PLUS za týmovou fotografii dle podmínek soutěže
ano

Nominace

Když se vám v jakémkoli políčku rozsvítí barevná kapka, dostali jste se do nominace na tuto cenu. Vítěze v dané kategorii vyhlásíme až na samotném konci soutěže.

VodoEINSTEIN

VodoEINSTEIN

VodoART

VodoART

VodoSTAR

VodoSTAR

eVODA

eVODA

Shrnutí