Webové stránky na míru

✓ Mokří krtci, HPV 2024

Škola a třída: Tým je plně registrován, ZŠ Vratimov, Datyňská 690, 5.A

Učitel třídy: Mgr. Nina Pončová

Je nás hodně, v tom je naše síla. Jsme sportovně založení a výtvarně nadaní. Jinak je nás všude plno, máme svoji hlavu a taky se umíme postavit jeden za druhého. Překypujeme temperamentem - sranda to je naše, takže nás občas někdo musí i krotit. Ale vcelku jsme úžasná, zdravá a veselá parta, takže jdem do toho s Vámi! Na soutěžní úkoly se těší Mokří krtci z Vratimova

Fotka Týmu

Celkové skóre

1

Max. počet za teoretickou část je 65 bodů (40 bodů za teoretické úkoly a 25 bodů plus). Body nad tuto hranici budou brány jako rozhodovací váha při možném shodném skóre ve finálním součtu bodů. O vítězství potom rozhodne, který tým byl snaživější. Nad 65 bodů se body již veřejně nepřičítají.

Novinka v bodování! Nad základní rámec bodování budou, po skončení teoretické části, deseti nejpilnějším týmům uděleny bonusové body za teorii. V grafu budou uvedeny jako splněný úkol č. 5.

Shrnutí

Povinné úkoly

Úkol Splněno
BOD PLUS za týmovou fotografii dle podmínek soutěže
ano
Souhlas se zpracováním osobních údajů
ano

Nominace

Když se vám v jakémkoli políčku rozsvítí barevná kapka, dostali jste se do nominace na tuto cenu. Vítěze v dané kategorii vyhlásíme až na samotném konci soutěže.

VodoEINSTEIN

VodoEINSTEIN

VodoART

VodoART

VodoSTAR

VodoSTAR

eVODA

eVODA

Shrnutí