Webové stránky na míru

Jak aktuální situace změnila průběh soutěže?

Kapka

Přerušení výuky a omezení pohybu veřejnosti změnilo i naši soutěž. Danou situaci respektujeme a aby soutěž byla nadála atraktivní, jak pro děti, tak pedagogy, změnili jsme její průběh. Týmy v soutěži nadále zůstávají a můžou se těšit na skvělou hru a ceny.

Soutěž má pouze jednu část

A tou je ta teoretická. Nedovedeme přesně stanovit, kdy skončí daná omezení. Proto jsme byli nuceni hradní finále v letošním roce zrušit. Aktuálně pracujeme na podobě celkového vyhodnocení a slavnostním předání cen.

Více soutěží na webu a na Facebooku

O to více bude kvízů a soutěží na webových stránkách a našem Facebooku. Soutěžící si tak mohou přijít na další BODY PLUS anebo se probojovat do speciálních nominací na další 4 ocenění:

Jak budeme letos bodovat?

Řadu z vás zajímá, jak budeme letos bodovat. Celou věc jsme zjednodušili. Soutěžící z loňského roku vědí, že v základním bodům teoretické části mohli získat ještě BODY PLUS a případně ještě další body plus za snahu nebo atraktivitu. Letos můžeme získat za 4 teoretické otázky pouze 40 bodů, dalších 25 bodů za výkon při vypracování těchto otázek a ještě navíc 25 bodů za aktivitu např.: