Voda nás baví

Vaše tvořivá videa

Seznam vítězných týmů

Hlavní cena

  1. místo tým Koumáci z 5.B, ZŠ Vratimov
  2. místo tým Hastrmánci 2 ze 4.B, ZŠ Františka Formánka
  3. místo tým Čochtani ze 4. třídy PRIMA Školy

VodoEinsten (nejlepší v teroretické části)

  1. Koumáci z 5.B, ZŠ Vratimov

Chytré eHlavičky (nejlepší aktivita na sociálních sítích)

  • Rybičky z 5.C, ZŠ Provaznická

Garatulujeme a těšíme se na další ročník!

Celkové pořadí

Pořadí Tým Škola, třída Výsledek
1
Koumáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Vratimov, Datyňská 690, 5. B 343/85
2
Vodopádí Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Porubská, 5. A 331/85
3
Rybičky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 5. C 297/85
4
Aquateam Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, Junácká 700, 4. A 253/85
5
Vodníci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. B 210/85
6
Čochtani Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ PRIMAškola Ostrava, 4. třída 209/85
7
Rychvalďáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Rychvald, 4. B 162/85
8
Kapička Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Bělský Les, B. Dvorského 1, 5. B 155/85
9
Provazničtí šikulové Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 153/85
10
Tsunami Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Hello, 5. třída 142/85
11
Petřkovická voda Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. B 136/85
12
Aquamen Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Provaznická, 5. B 133/85
13
Odraváci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. A 129/85
14
Vodoměrky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Vítkovice, Halasova 30, 5. A 127/85
15
Netopýrci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 5. třída 118/85
16
Ganišovci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Gen. Píky 13A, 5. B 108/85
17
Vodní hlídka Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Mariánské Hory, Karasova 6, V. A 105/85
18
Hastrmánci 2 Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. B 98/85
19
Potápěči Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ logopedická Ostrava, 4. B 92/85
20
Špunti na vodě Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. A 85
21
Mokré kachny Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Stará Ves n. O., 4. B 85
22
Vydrýsci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. A 78
23
Prameňáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Stará Ves n. O., 4. A 78
24
Šupinky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ludgeřovice, 4. A 72
25
Delfíni Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. B 70
26
Bubble team Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 5. B 66
27
RYBÁŘI HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. B 60
28
Vasrmani HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 27, 4. třídy 50
29
Hastrmánci 1 HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. A 49
30
Pětka z hlubin HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Zábřeh, Březinova 52, 5. třída 40
31
Partička HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Rychvald, Školní 1600, 5. třída, týmové foto přijato 37
32
VODOMILOVÉ HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. C 32
33
Skupina H2O HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Svinov, 4. A 32
34
Žraloci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ logopedická Ostrava, 5. B 2
35
Kapičky A HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. A 1
36
Kapičky B HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. B 1
37
Vládci vody HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, Bulharská 1532, 1
38
Medůzy HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 4. třída 1
39
Dešťové kapičky HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Nádražní 117, 4. A 1
40
Hydromilové HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Chrustova 24, 4. A 0
41
Sovy ZŠ Ostrava – Slezská Ostrava, Chrustova 1418/24, 4. A 0
42
Česílkovy děti ZŠ Ostrava – Hošťálkovice, uveďte třídu 0

Reportáž EKOmagazínu TV Polar

Voda nás baví

Vaše tvořivá videa

Seznam vítězných týmů

Hlavní cena

  1. místo tým Pramínci, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická 64, 4. C 85+24 bodů
  2. místo tým Vodoměrky, ZŠ Ostrava – Vítkovice, Šalounova 56, pracoviště Halasova 30, 4. A, 85+24 bodů
  3. Delfíni, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. B, 85+23 bodů

VodoEinsten (nejlepší v teroretické části)

  1. Bubliny,ZŠ Ostrava-Hrabová, Paskovská 46, 4. B
  2. BĚLICE,ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. A
  3. Proutníci, ZŠ Ludgeřovice, 4. třída

Chytré eHlavičky (nejlepší aktivita na sociálních sítích)

  • BĚLICE,ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. A (cenu převzala paní učitelka)

Garatulujeme a těšíme se na další ročník!

Celkové pořadí

Pořadí Tým Škola Body teorie Hradní body Celkem
1 Pramínci ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická 64, 4. C 195/85 24 109
2 Vodoměrky ZŠ Ostrava – Vítkovice, Šalounova 56, pracoviště Halasova 30, 4. A 90/85 24 109
3 Delfíni ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. B 95/85 23 108
4 BĚLICE ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. A 219/85 21 106
5 Starobělské Vodoměrky ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. B 151/85 21 106
6 Vodouši ZŠ Ostrava, gen. Zdeňka Škvardy, 4. B 105/85 21 106
7 Tuleni ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. A 89/85 21 106
8 Proutníci ZŠ Ludgeřovice, 4. třída 215/85 20 105
9 KVARTOLAMY ZŠ Ostrava – Poruba Josefa Valčíka 4411, p. o., 5. A 159/85 20 105
10 Piraně ZŠ Ostrava – Vítkovice, Primaškola, Pasteurova 7, 5. třída 147/85 20 105
11 Koumáci ZŠ Vratimov, Datyňská, 4. B 154/85 19 104
12 Floriánci ZŠ Ostrava – Proskovice, Staroveská 62, 4. ročník 147/85 19 104
13 Bezva áčko ZŠ Ostrava, gen. Zdeňka Škvardy, 4. A 114/85 19 104
14 ŽRALOCI ZŠ logopedická s.r.o. Ostrava – Hrabová, 4. B 127/85 18 103
15 Kapky naděje ZŠ Ostrava, Krestova 36A, 5. B 99/85 18 103
16 Mimoni ZŠ Ostrava – Svinov, 5. A 94/85 18 103
17 RYBIČKY ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 27, p. o., 4. A 124/85 16 101
18 Ostravští Vodoborci ZŠ Ostrava – Slezská Ostrava, Bohumínská 72, 4. C 118/85 16 101
19 Bubliny ZŠ Ostrava-Hrabová, Paskovská 46, 4. B 230/85 15 100
20 (POD)VODNÍCI ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. C 181/85 15 100
21 #emoji 😀 ZŠ Ostrava, Krestova 36A, 5. A 144/85 15 100
22 Kapky ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí, 4. třída 84 16 100
23 Ondřejničáci ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí, 5. A 82 17 99
24 Vodní svět ZŠ Ostrava – Mariánské Hory, Karasova 6, 4. A 89/85 11 96
25 Vodáci 2 ZŠ Ostrava, Bohumínská, 5. A 73 18 91
26 Fotbalisti ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova, 4. B 68 15 83

Voda nás baví

Vodogalerie

Vaše tvořivá videa

Seznam vítězných týmů

Číslo Tým Škola Body teorie Hradní body Celkem
1 Datyňáci ZŠ Vratimov 119/85 24 109
2 Žabky a žabáci ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A 158/85 22 107
2 Vodoměrky ZŠ Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382 104/85 22 107
3 Tsunami ZŠ Ostrava-Vítkovice, Primaškola 111/85 21 106
3 Bubliny ZŠ Ostrava-Slezská Ostrava, Chrustova 24, p. o. 95/85 21 106
4 (Zá)vodníci ZŠ Ostrava-Vítkovice, Primaškola 163/85 20 105
4 Kapičky ZŠ Ostrava-Stará Bělá 99/85 20 105
5 Kvartolamy ZŠ Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, p. o. 113/85 20 105
5 Alfapandy ZŠ Vratimov 137/85 19 104
6 Mokrá parta ZŠ Ostrava, Nádražní 117 105/85 19 104
6 Mimoni ZŠ Ostrava, A. Kučery 20 111/85 19 104
7 PA(R)ŤÁCI ZŠ Ostrava-Slezská Ostrava, Pěší 1 89/85 19 104
7 Potápníci ZŠ Ostrava–Stará Bělá 102/85 18 103
8 Dešťovky ZŠ Ostrava–Poruba, J. Valčíka 2/44115 118/85 18 103
8 Rebelové ZŠ Ostrava-Petřkovice 91/85 18 103
9 Rybičky ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64 117/85 18 103
9 Sokoli ZŠ Ostrava-Slezská Ostrava, Chrustova 24, p. o. 104/85 17 102
10 Vodaři ZŠ Ostrava, Nádražní 117 106/85 16 101
10 TRUBKY ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64 81 20 101
11 Aqua team ZŠ Olbramice, Klimkovice 92/85 15 100
11 Správňáci páťáci ZŠ Ostrava, Nádražní 117, p. o. 82 17 99
12 Chaluhy ZŠ Ostrava–Petřkovice 82 17 99
12 Béčková Voda ZŠ Ostrava, Horymírova 100 78 16 94
13 KAPŘÍCI ZŠ Ostrava-Slezská Ostrava, Bohumínská 72 74 19 93
13 Správná dvacet pětka ZŠ Ostrava-Svinov, p.o., Bílovecká 10 70 20 90
14 Ráčata ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Klegova 27 72 16 88
14 Čtveráci ze 4. A ZŠ Ostrava, Nádražní 117 68 18 86
15 PRAMEN ZŠ Ostrava–Poruba, J. Šoupala 1609, p. o. 62 23 85
15 Aquabéčka ZŠ Klimkovice 97/85 0 85
16 STARS ZŠ Ostrava, Klegova 1398/27 65 18 83
16 Pulci ZŠ Ostrava–Zábřeh, Horymírova 232 83 83
17 Vyhlídky ZŠ Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210 83 83
17 Hastrmani ZŠ Ostrava–Poruba, J. Šoupala 1609, p. o. 65 16 81
18 Šneci ZŠ Ostrava 1, Gajdošova 9 66 13 79

Voda nás baví

... a jak se to natáčelo

HPV2 - Hlavní chod

Voda - základ života (Supercéčko)

Křišťálová voda ZŠ Stará Bělá

Voda není samozřejmost, ZŠ J. Valčíka, 4.B, Dešťovky

Úkol navíc - Pulci , 4.A , Horymírova 100

Reportérky Datyňačky

Dešťovky

Krátké video Hastrmanů ze 4.A. z Ludgeřovic

Vodní holky s kapkami

Óda na dešťovou vodu

Píseň týmu Hastrmani 4.A z Ludgeřovic

Kateřina Vodičková od týmu prima Medúzy

Dešťovky vymyslely báseň "Voda v kohoutku"

SuperCéčko

Pulci - Vodička

Aquateam 4.B

Hádvěočka

Vodaři ze ZŠ Nádražní na výletě

Živá pětka a jejich kronika - úkol číslo 2

Mimoni - Voda je živel

Pramínci 5.B