Voda nás baví

Vodogalerie

Vaše tvořivá videa

Seznam vítězných týmů

Pořadí Tým Škola, třída Výsledek
1
Hráči HPV 2020, FINALISTA, ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les, 4. C 90
2
Vodochraňky HPV 2020, FINALISTA, ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les, 4. B 90
3
Sporťáci HPV 2020, FINALISTA, ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les, 4. A 90
4
Hastrmani HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Františka Formana, Ostrava-Dubina, 5. B 90
5
Water drops HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Ostrava PRIMA škola, 4. třída 90
6
Vodomilové HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Ostrava-Petřkovice, 5. B 90
7
Bublibubli HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Ostrava-Stará Bělá, 4. A 90
8
Zlatonky HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Ostrava-Stará Bělá, 4. B 90
9
Úhoři HPV 2020, FINALISTA, ZŠ TGM Krmelín, 5. třída 90
10
Mokré kachny HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Stará Ves n./O., 5. B 70
11
Prameňáci HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Stará Ves n./O., 5. A 66
12
Vodaři HPV 2020, FINALISTA, ZŠ Nádražní 117, Ostrava, 4. A 62
13
Monťáci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Monty school, 5. třída 49
14
Divoká řeka HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Krásné Pole, 5. třída 39
15
Vajďáci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Kpt. Vajdy 1a, Ostrava-Zábřeh, 5. A 23
16
Modrásci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ A. Kučery 20, Ostrava-Hrabůvka, 5. B 9
17
Hbité rybičky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Nádražní 117, Ostrava, 5. B 2
18
Tuleni HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Březinova, Ostrava-Zábřeh, 4. A 1
19
Potápěči HPV 2020, tým je registrován, ZŠ logopedická, 5. B 1
20
Spongebobové z 5. A HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Provaznická 64, Ostrava-Hrabůvka, 5. A 1
21
Delfíni 2020 HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Michálkovice, 5. B 0
22
Přírodovědci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Montessori Ostrava, Matrosovova, 4. třída 0
23
Lochnesky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Michálkovice, 5. A 0
24
Hvězdice HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Petřkovice, 5. A 0
25
Rychvaldské bublinky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Rychvald, 5. C 0
26
Aquameni HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Stará Ves n./O., 4. A 0
27
Žabky ZŠ Chrustova 24, Ostrava-Slezská Ostrava, 4. B 0
28
Delfíni ze 4. A ZŠ Chrustova 24, Ostrava-Slezská Ostrava, 4. A 0
29
Kapky ZŠ Klegova 27, Ostrava-Hrabůvka, 4. A 0
30
Námořníci z Klegovky ZŠ Klegova 27, Ostrava-Hrabůvka, 4. B 0

Voda nás baví

Vaše tvořivá videa

Seznam vítězných týmů

Hlavní cena

  1. místo tým Koumáci z 5.B, ZŠ Vratimov
  2. místo tým Hastrmánci 2 ze 4.B, ZŠ Františka Formánka
  3. místo tým Čochtani ze 4. třídy PRIMA Školy

VodoEinsten (nejlepší v teroretické části)

  1. Koumáci z 5.B, ZŠ Vratimov

Chytré eHlavičky (nejlepší aktivita na sociálních sítích)

  • Rybičky z 5.C, ZŠ Provaznická

Garatulujeme a těšíme se na další ročník!

Celkové pořadí

Pořadí Tým Škola, třída Výsledek
1
Koumáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Vratimov, Datyňská 690, 5. B 343/85
2
Vodopádí Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Porubská, 5. A 331/85
3
Rybičky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 5. C 297/85
4
Aquateam Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, Junácká 700, 4. A 253/85
5
Vodníci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. B 210/85
6
Čochtani Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ PRIMAškola Ostrava, 4. třída 209/85
7
Rychvalďáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Rychvald, 4. B 162/85
8
Kapička Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Bělský Les, B. Dvorského 1, 5. B 155/85
9
Provazničtí šikulové Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 153/85
10
Tsunami Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Hello, 5. třída 142/85
11
Petřkovická voda Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. B 136/85
12
Aquamen Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Provaznická, 5. B 133/85
13
Odraváci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. A 129/85
14
Vodoměrky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Vítkovice, Halasova 30, 5. A 127/85
15
Netopýrci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 5. třída 118/85
16
Ganišovci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Gen. Píky 13A, 5. B 108/85
17
Vodní hlídka Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Mariánské Hory, Karasova 6, V. A 105/85
18
Hastrmánci 2 Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. B 98/85
19
Potápěči Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ logopedická Ostrava, 4. B 92/85
20
Špunti na vodě Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. A 85
21
Mokré kachny Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Stará Ves n. O., 4. B 85
22
Vydrýsci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. A 78
23
Prameňáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Stará Ves n. O., 4. A 78
24
Šupinky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ludgeřovice, 4. A 72
25
Delfíni Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. B 70
26
Bubble team Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 5. B 66
27
RYBÁŘI HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. B 60
28
Vasrmani HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 27, 4. třídy 50
29
Hastrmánci 1 HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. A 49
30
Pětka z hlubin HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Zábřeh, Březinova 52, 5. třída 40
31
Partička HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Rychvald, Školní 1600, 5. třída, týmové foto přijato 37
32
VODOMILOVÉ HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. C 32
33
Skupina H2O HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Svinov, 4. A 32
34
Žraloci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ logopedická Ostrava, 5. B 2
35
Kapičky A HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. A 1
36
Kapičky B HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. B 1
37
Vládci vody HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, Bulharská 1532, 1
38
Medůzy HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 4. třída 1
39
Dešťové kapičky HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Nádražní 117, 4. A 1
40
Hydromilové HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Chrustova 24, 4. A 0
41
Sovy ZŠ Ostrava – Slezská Ostrava, Chrustova 1418/24, 4. A 0
42
Česílkovy děti ZŠ Ostrava – Hošťálkovice, uveďte třídu 0