Pořadí je pouze orientační.

Max. počet za teoretickou část je tedy 85 bodů. Body nad tuto hranici budou brány jako rozhodovací váha při možném shodném skóre ve finálním součtu bodů za teoretickou a praktickou část soutěže. O vítězství potom rozhodne, který tým byl snaživější.

*Klikněte na název týmu a zobrazí se vám jeho profil.

Pořadí Tým Škola, třída Výsledek
1
Koumáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Vratimov, Datyňská 690, 5. B 343/85
2
Vodopádí Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Porubská, 5. A 331/85
3
Rybičky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 5. C 297/85
4
Aquateam Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, Junácká 700, 4. A 253/85
5
Vodníci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. B 210/85
6
Čochtani Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ PRIMAškola Ostrava, 4. třída 209/85
7
Rychvalďáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Rychvald, 4. B 162/85
8
Kapička Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Bělský Les, B. Dvorského 1, 5. B 155/85
9
Provazničtí šikulové Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 153/85
10
Tsunami Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Hello, 5. třída 142/85
11
Petřkovická voda Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. B 136/85
12
Aquamen Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Provaznická, 5. B 133/85
13
Odraváci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. A 129/85
14
Vodoměrky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Vítkovice, Halasova 30, 5. A 127/85
15
Netopýrci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 5. třída 118/85
16
Ganišovci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Gen. Píky 13A, 5. B 108/85
17
Vodní hlídka Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Mariánské Hory, Karasova 6, V. A 105/85
18
Hastrmánci 2 Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. B 98/85
19
Potápěči Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ logopedická Ostrava, 4. B 92/85
20
Špunti na vodě Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. A 85
21
Mokré kachny Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Stará Ves n. O., 4. B 85
22
Vydrýsci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. A 78
23
Prameňáci Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Stará Ves n. O., 4. A 78
24
Šupinky Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ludgeřovice, 4. A 72
25
Delfíni Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. B 70
26
Bubble team Tým vstupuje do velkého finále, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 5. B 66
27
RYBÁŘI HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. B 60
28
Vasrmani HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 27, 4. třídy 50
29
Hastrmánci 1 HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. A 49
30
Pětka z hlubin HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Zábřeh, Březinova 52, 5. třída 40
31
Partička HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Rychvald, Školní 1600, 5. třída, týmové foto přijato 37
32
VODOMILOVÉ HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. C 32
33
Skupina H2O HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Svinov, 4. A 32
34
Žraloci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ logopedická Ostrava, 5. B 2
35
Kapičky A HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. A 1
36
Kapičky B HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. B 1
37
Vládci vody HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, Bulharská 1532, 1
38
Medůzy HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 4. třída 1
39
Dešťové kapičky HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Nádražní 117, 4. A 1
40
Hydromilové HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Chrustova 24, 4. A 0
41
Sovy ZŠ Ostrava – Slezská Ostrava, Chrustova 1418/24, 4. A 0
42
Česílkovy děti ZŠ Ostrava – Hošťálkovice, uveďte třídu 0