Pořadí je pouze orientační.

Max. počet za teoretickou část je tedy 85 bodů. Body nad tuto hranici budou brány jako rozhodovací váha při možném shodném skóre ve finálním součtu bodů za teoretickou a praktickou část soutěže. O vítězství potom rozhodne, který tým byl snaživější.

*Klikněte na název týmu a zobrazí se vám jeho profil.

Pořadí Tým Škola, třída Výsledek
1
Vodopádí HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Porubská, 5. A 130/85
2
Aquateam HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, Junácká 700, 4. A 125/85
3
Rybičky HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 5. C 119/85
4
Vodníci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Stará Bělá, 4. B 118/85
5
Čochtani HPV 2019 tým je registrován, ZŠ PRIMAškola Ostrava, 4. třída 97/85
6
Provazničtí šikulové HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Provaznická, 90/85
7
Kapička HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Bělský Les, B. Dvorského 1, 5. B 80
8
Koumáci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Vratimov, Datyňská 690, 5. B 59
9
Rychvalďáci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Rychvald, 4. B 53
10
Aquamen HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Provaznická, 5. B 43
11
Prameňáci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Stará Ves n. O., 4. A 37
12
Mokré kachny HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Stará Ves n. O., 4. B 37
13
Vasrmani HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabůvka, Klegova 27, 4. třídy 36
14
Šupinky HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ludgeřovice, 4. A 32
15
Skupina H2O HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Svinov, 4. A 32
16
Potápěči HPV 2019 tým je registrován, ZŠ logopedická Ostrava, 4. B 29
17
Vydrýsci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. A 27
18
Pětka z hlubin HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Zábřeh, Březinova 52, 5. třída 25
19
Partička HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Rychvald, Školní 1600, 5. třída, týmové foto přijato 25
20
Vodoměrky HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Vítkovice, Halasova 30, 5. A 18
21
Ganišovci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Gen. Píky 13A, 5. B 17
22
Špunti na vodě HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. A 16
23
Bubble team HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 5. B 14
24
Delfíni HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Michálkovice, U Kříže 28, 4. B 14
25
Hastrmánci 1 HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. A 13
26
Vodní hlídka HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Mariánské Hory, Karasova 6, V. A 12
27
RYBÁŘI HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. B 11
28
Odraváci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. A 3
29
Tsunami HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Hello, 5. třída 2
30
Žraloci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ logopedická Ostrava, 5. B 2
31
Petřkovická voda HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Petřkovice, 5. B 2
32
Kapičky A HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. A 1
33
Kapičky B HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Hrabová, 4. B 1
34
Vládci vody HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, Bulharská 1532, 1
35
VODOMILOVÉ HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava – Poruba, I. Sekaniny 1804, 5. C 1
36
Medůzy HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 4. třída 1
37
Dešťové kapičky HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Nádražní 117, 4. A 1
38
Hydromilové HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Chrustova 24, 4. A 0
39
Hastrmánci 2 HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Františka Formana 45, 4. B 0
40
Netopýrci HPV 2019 tým je registrován, ZŠ Ostrava, Gajdošova 9, 5. třída 0
41
Sovy ZŠ Ostrava – Slezská Ostrava, Chrustova 1418/24, 4. A 0
42
Česílkovy děti ZŠ Ostrava – Hošťálkovice, uveďte třídu 0