Pořadí je pouze orientační.

Max. počet za teoretickou část je tedy 85 bodů. Body nad tuto hranici budou brány jako rozhodovací váha při možném shodném skóre ve finálním součtu bodů za teoretickou a praktickou část soutěže. O vítězství potom rozhodne, který tým byl snaživější.

*Klikněte na název týmu a zobrazí se vám jeho profil.

Pořadí Tým Škola, třída Výsledek
1
Vodochraňky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les, 4. B 2
2
Kapky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Klegova 27, Ostrava-Hrabůvka, 4. A 2
3
Hbité rybičky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Nádražní 117, Ostrava, 5. B 2
4
Divoká řeka HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Krásné Pole, 5. třída 2
5
Bublibubli HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Stará Bělá, 4. A 2
6
Úhoři HPV 2020, tým je registrován, ZŠ TGM Krmelín, 5. třída 2
7
Water drops HPV 2020, tým je registrován, PRIMA škola Ostrava, 4. třída 1
8
Modrásci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ A. Kučery 20, Ostrava-Hrabůvka, 5. B 1
9
Hráči HPV 2020, tým je registrován, ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les, 4. C 1
10
Sporťáci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava-Bělský Les, 4. A 1
11
Tuleni HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Březinova, Ostrava-Zábřeh, 4. A 1
12
Hastrmani HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Františka Formana, Ostrava-Dubina, 5. B 1
13
Námořníci z Klegovky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Klegova 27, Ostrava-Hrabůvka, 4. B 1
14
Vajďáci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Kpt. Vajdy 1a, Ostrava-Zábřeh, 5. A 1
15
Vodaři HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Nádražní 117, Ostrava, 1
16
Vodomilové HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Petřkovice, 5. B 1
17
Zlatonky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Stará Bělá, 4. B 1
18
Žabky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Chrustova 24, Ostrava-Slezská Ostrava, 4. B 0
19
Delfíni ze 4. A HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Chrustova 24, Ostrava-Slezská Ostrava, 4. A 0
20
Potápěči HPV 2020, tým je registrován, ZŠ logopedická, 5. B 0
21
Delfíni 2020 HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Michálkovice, 5. B 0
22
Monťáci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Monty school, 5. třída 0
23
Lochnesky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Michálkovice, 5. A 0
24
Hvězdice HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Ostrava-Petřkovice, 5. A 0
25
Spongebobové z 5. A HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Provaznická 64, Ostrava-Hrabůvka, 5. A 0
26
Rychvaldské bublinky HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Rychvald, 5. C 0
27
Mokré kachny HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Stará Ves n./O., 5. B 0
28
Prameňáci HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Stará Ves n./O., 5. A 0
29
Aquameni HPV 2020, tým je registrován, ZŠ Stará Ves n./O., 4. A 0
30
Přírodovědci ZŠ Montessori Ostrava, Matrosovova, 4. třída 0
31
ŠIPKAŘI ZŠ PRIGO s.r.o., Mojmírovců 1002/42, 70900 Ostrava-Mariánské Hory, 5. A 0